UWAGA! To jest witryna demonstracyjna platformy vendero. Produkty i oferty mają na celu prezentację oprogramowania stron internetowych.

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Skontaktuj się z nami

O nas

Oferujemy duży wybór mebli do siedzenia – od funkcjonalnych krzeseł i stołków do kuchni i jadalni, przez ergonomiczne krzesła do pracy przy biurku, po wygodne fotele do odpoczynku w salonie. W naszej ofercie znajdą Państwo również ławy i stoły.

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Meble, które posiadamy w sprzedaży, tworzone są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Technologia wykorzystywana do produkcji zapewnia trwałość i niezawodność.

W większości przypadków istnieje możliwość wyboru koloru, materiału, a niekiedy nawet kształtu. Dzięki temu mogą Państwo dopasować meble do swoich preferencji. Realizujemy również indywidualne zamówienia.


Zapewniamy darmową dostawę na terenie Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania i Gdańska.
Witryna stworzona na platformie